Spotkania z przedstawicielami instytucji rynku pracy

b_300_300_16777215_00_images_phocagallery_2023-2024_rynek-pracy_WhatsApp_Image_2024-01-30_at_10.31.59_(4).jpegW ostatnich dniach w naszej szkole odbyły się spotkania z przedstawicielami instytucji rynku pracy. Tego rodzaju wydarzenia są bardzo pomocne dla uczniów, którzy przygotowują się do wejścia na rynek pracy. W zajęciach udział wzięli uczniowie klasy V TG, V TGI, 3a i 3b.
Zajęcia prowadzone były przez Panią Wandę Wojtanowską – koordynatora ds. komunikacji społecznej i edukacji w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych oraz Panią Agatę Gawryś – doradcę zawodowego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie.
Zorganizowane spotkania przyniosły uczniom szereg korzyści, m.in. dostarczenie aktualnych informacji na temat branż, zawodów, trendów i oczekiwań pracodawców.
Realizacja zajęć odbyła się w ramach projektu Rozwijanie Umiejętności Uczniów w Szerokiej Współpracy pt. ,,Ja,Ja i otoczenie, Moja Kariera”.

Hits: 799