Z dniem 15 czerwca 2020 r. rozpoczynamy  nabór do klas pierwszych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. ks. Janusza St. Pasierba
w Żabnie.

Regulamin oraz szczegółowy harmonogram – w zakładce REKRUTACJA.

Nabór odbywa się poprzez stronę internetową: https://malopolska.edu.com.pl/kandydat/app/

 

ZAPRASZAMY

Hits: 261

Uwaga rodzice i kandydaci!

Wszelkich informacji dotyczących rekrutacji udziela sekretariat szkoły od pn. do pt. w godzinach od 8:00 do 14:00 tel. 14 645 61 87

Rekrutacja odbywa się poprzez stronę internetową: www.malopolska.edu.com.plPLANOWANE KIERUNKI KSZTAŁCENIA

 

 

 

 HARMONOGRAM REKRUTACJI

               

 WARUNKI PRZYJĘCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hits: 1662

Drogi kandydacie/kandydatko!

Nasza szkoła stawia na wszechstronny rozwój każdego ucznia. Posiada dobrze wyposażone pracownie: sprzedaży, gastronomiczną, informatyczną i ekonomiczno-informatyczną, a także bibliotekę, halę sportową i boisko.

Naszym uczniom przekazujemy wiedzę z przedmiotów ogólnokształcących (Technikum, Szkoła Branżowa), kształcimy ich w zakresie przedmiotów zawodowych (Technikum), a ponadto realizujemy projekty unijne dające szanse zdobycia dodatkowych kwalifikacji i bezpłatnych uprawnień. Są to kursy: prawo jazdy kat. B, operator wózków widłowych, spawania MIG, MAG, TIK, tworzyw sztucznych, operator obrabiarek skrawających numerycznie CNC, diagnosty samochodowego, kelnerski, barmański, kasy fiskalnej i inne. Szkoła podpisała porozumienie o współpracy z Zakładami Mechanicznymi oraz Fabryką Silników Elektrycznych ATB Tamel S.A.
w Tarnowie, dzięki czemu uczniowie mają zapewnioną praktykę zawodową oraz ewentualne miejsce zatrudnienia.

Dodatkowo oferujemy też płatne praktyki wakacyjne u lokalnych przedsiębiorców, zajęcia dydaktyczne w laboratoriach PWSZ w Tarnowie, wizyty zawodoznawcze, zajęcia rozwijające i wyrównawcze z matematyki, naukę programowania.

Dzięki udziałowi w programie Erasmus+ nasi uczniowie odbywają miesięczne praktyki zawodowe w krajach Unii Europejskiej. Szkoła współpracuje z Unity Line w Szczecinie i daje uczniom możliwość odbycia stażu na promach pływających do Szwecji.

Posiadamy również pracownię multimedialną umożliwiającą udział w  innowacyjnych zajęciach edukacyjnych prowadzonych w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej przez wykładowców wyższych uczelni.

Szkoła zapewnia uczniom pomoc pedagoga i doradcy zawodowego, a w razie potrzeby realizuje nauczanie indywidualne.

Proponujemy Ci, w zależności od tego co lubisz i czym chciałbyś się zajmować w przyszłości, kształcenie w następujących kierunkach:

Liceum Ogólnokształcące rozszerzenie: biologia, j. angielski
rozszerzenie: biologia, j. angielski
Technikum Technik informatyk
Technik rachunkowości
Technik ekonomista
Technik handlowiec
Technik żywienia i usług gastronomicznych
Branżowa szkoła I stopnia wielozawodowa

 Aby złożyć podanie do naszej szkoły kliknij: https://malopolska.edu.com.pl/kandydat/app/

 

Hits: 5630

REGULAMIN REKRUTACJI W FORMACIE PDF: POBIERZ

 

Nowy harmonogram rekrutacji znajduje się na stronie: www.malopolska.edu.com.pl

 

 

Hits: 2102