Zajęcia on-line w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej

b_300_300_16777215_00_images_banners_chmura-z-logo.jpgUczniowie ZSP w Żabnie w obecnym roku szkolnym przystąpili do III edycji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”, w którym w ramach komponentu Małopolskiej Chmury Edukacyjnej uczestniczą w zajęciach on -line w obszarach : Żywność i Język angielski zawodowy. W projekcie biorą udział uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Technikum Handlowego. Zajęcia on-line prowadzone są w szkole, w formie wideokonferencji. Jedno z zajęć odbyło się bezpośrednio na uczelni odpowiedzialnej za koordynację danego obszaru tematycznego. Zajęcia on-line w obszarze żywność prowadzone są przez pracowników akademickich Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, a w obszarze język angielski zawodowy przez pracowników akademickich Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. W ramach jednego roku szkolnego przewiduje się realizację 30 godzin zajęć on-line, w każdym z obszarów tematycznych.

Hits: 2766