Czytaj więcejOd 6 -7 kwietnia br. 10 uczniów klasy III Technikum Gastronomicznego poznawało techniki ozdabiania potraw uczestnicząc w kursie Carvingu. Wszystkie koszty organizacji kursu sfinansowane zostały z funduszy Unii Europejskiej w ramach Projektu Mistrzowie w  zawodzie” realizowanego w szkole.
Carving  to sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach. Uczniowie mieli  okazję poznawać tajniki tej sztuki a wprowadzała w nie Pani  Urszula Ginter. Podczas zajęć można było się dowiedzieć co zrobić między innymi z: dynią, cukinią, porem, cebulą, arbuzem czy melonem, aby te wyglądały  apetycznie, interesująco i po prostu cudownie! Dekoracje, a właściwie „dzieła sztuki” zostały sfotografowane. Zobaczcie sami. 

Czytaj więcej

Read more ...Trwa rekrutacja na wyjazd do PWSZ w Tarnowie dla uczniów uczestników projektu Mistrzowie w zawodzie dla branży turystyczno – gastronomicznej.

Zajęcia odbywać się będą w laboratorium chemicznym uczelni i dotyczyć będą m.in. zmian zachodzących w żywności pod wpływem procesów przetwórczych.

Dokumenty rekrutacyjne można składać w pok. 312 u doradcy zawodowego od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00- 13.00 lubw sekretariacie szkoły.

  Zapraszamy!

Read More

Read more ...

Informacje o rekrutacji na wizyty zawodoznawcze i wyjazdy na Wyższe uczelnie znajdują się na stronie projektu. Link do strony: Klik

W ramach projektu „Mistrzowie w zawodzie” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 prowadzona jest rekrutacja na zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z języka angielskiego zawodowego

Formularze rekrutacyjne należy składać do 19 października 2017r. do doradcy zawodowego pok. 312

Regulamin rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są w zakładce Dokumenty.

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze mają na celu wyrównanie dysproporcji edukacyjnych w zakresie kompetencji zawodowych,  w tym nauka języka obcego zawodowego ze znajomością specjalistycznej terminologii z danej branży.

 

ZAPRASZAMY UCZNIÓW DO UDZIAŁU W ZAJĘCIACH

  

Read More

Read more ...

Read more ... Read more ...  

 

  

Projekt „Mistrzowie w zawodzie” realizowany w ramach Poddziałania 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów RPO WM w Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Tuchowie .

Projekt skierowany jest m.in. do uczniów i kadry  szkół i placówek kształcenia zawodowego dla młodzieży kształcący się w branży wiodącej- mechanicznej i górniczo- hutniczej oraz uzupełniającej –turystyczno- gastronomicznej.

Read More

Read more ...

Rekrutacja na dokształcanie zawodowe nauczycieli

W ramach projektu „Mistrzowie w zawodzie” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 prowadzona jest rekrutacja na kursy i studia podyplomowe dla nauczycieli.

Read More