Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja i pożegnanie klas maturalnych

b_200_200_16777215_00_images_phocagallery_2017-2018_akademia3-maj-zakonczenie-4-klas_DSC_1240.JPGRocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja to zawsze dobra okazja do utrwalenia sobie wiadomości historycznych. W krótkim programie upamiętniającym ten dzień uczniowie klas 3TGI oraz 3TH przedstawili wydarzenia z roku 1971, a towarzyszyła im piosenka w wykonaniu Izabeli Dudy (z klasy 3TG) oraz Katarzyny Wojciechowskiej (z klasy 2TGH).

 

W drugiej części uroczystości uczniowie klas 3TH i 3TGI pożegnali w imieniu całej szkoły uczniów klas czwartych, którzy w tym roku ukończyli naukę. Z humorem powspominaliśmy ich lata szkolne, zobaczyliśmy pokaz zdjęć i życząc im powodzenia na egzaminach, a także dobrego szczęśliwego życia oddaliśmy im głos.

Abiturienci podziękowali za cztery lata ciężkiej szkolnej pracy, przeprosili za własne niedoskonałości i oficjalnie pożegnali się ze szkołą. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor wręczyła nagrody wyróżniającym się uczniom i jeszcze raz życzyła wszystkim absolwentom dużo dobrego.

 

Galeria zdjęć Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja i pożegnanie klas maturalnych: